Aktualności - Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach

Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej znajduje się w Pniewach k. Poznania. Tu w 1920 r. matka Urszula założyła Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK. Jest to dom macierzysty szarych urszulanek.

OVERVIEW

This site sanktuarium-pniewy.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have sifted eighteen pages within the site sanktuarium-pniewy.pl and found thirteen websites referencing sanktuarium-pniewy.pl. We have found one social networking platforms retained by this website.

SANKTUARIUM-PNIEWY.PL RANKINGS

This site sanktuarium-pniewy.pl has seen varying amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for sanktuarium-pniewy.pl

Traffic ranking (by month) for sanktuarium-pniewy.pl

Traffic ranking by day of the week for sanktuarium-pniewy.pl

Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego

Książki dla dzieci i młodzieży. Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego. Matko, uproś mi, by nigdy nie zgasła w moim sercu święta gwiazda nadziei! Maryjo, Matko świętej nadziei, módl się za mną! Naszą witrynę przegląda teraz 26. Siostry Urszulanki Serca Jezusa Konającego. Tak było na Jasnej Górze 31 maja 2015 roku.

WHAT DOES SANKTUARIUM-PNIEWY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sanktuarium-pniewy.pl Mobile Screenshot of sanktuarium-pniewy.pl Tablet Screenshot of sanktuarium-pniewy.pl

SANKTUARIUM-PNIEWY.PL HOST

We detected that the main page on sanktuarium-pniewy.pl took three thousand one hundred and sixty-seven milliseconds to stream. Our parsers could not find a SSL certificate, so therefore we consider sanktuarium-pniewy.pl not secure.
91.200.32.24

SERVER OPERATING SYSTEM

I detected that this website is implementing the Artnet Webserver (http://www.artnet.pl) server.

Aktualności - Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach

DESCRIPTION

CONTENT

This site sanktuarium-pniewy.pl states the following, "W tym roku nasze uroczystości zakonne obchodzone w domu macierzystym w Pniewach w dniach 14 i 15 sierpnia, mają szczególny wymiar - mają miejsce w Roku Życia Konsekrowanego, czyli w czasie, kiedy w Kościele szczególnie dużo się mówi o życiu zakonnym, o jego miejscu i zadaniu w Kościele i dla Kościoła." Our analyzers noticed that the website said " Jeżeli, Dziecko moje, przyszłaś do zakonu, by szukać Boga,." The Website also stated " To musisz też w zakonie znaleźć szczęście,. Czego więcej do szczęścia Ci potrzeba?." The website's header had Sanktuarium as the most important keyword. It was followed by Pniewy, Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego, and św. Urszula Ledóchowska which isn't as highly ranked as Sanktuarium. The next words the site used was rekolekcje. dni skupienia was also included but could not be viewed by web engines.

VIEW MORE WEBSITES

Sanktuarium M. B. Niepokalanej Przewodniczki w Przasnyszu

Św Wincenty Maria Strambi CP. Św Gabriel od Matki Bożej Bolesnej CP. Św Innocenty Canoura Arnau CP.

Sanktuarium św. Antoniego w Ratowie

Naszą witrynę przegląda teraz 15. Zaproszenie na VII Antoniański Dzień Skupienia. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawym artykułem poświęconym kryzowi współczesnej rodziny.

Aktualności - Sanktuarium Sianowo

Choć nie przebrzmiały jeszcze echa Odpustu Lipcowego, już teraz gorąco zapraszamy Czcicieli Pani Sianowskiej. Która odwiedziła naszą stronę! Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pielgrzymka do Ziemi Świętej 20-27.

Witaj! - Sanktuarium bł. Anieli Salawy w Sieprawiu

Peregrynacja Ikoiny i Krzyża ŚDM. Boże, w Trójcy Jedyny,. Ty powołałeś Błogosławioną Anielę Salawę,. Aby służyła Tobie i bliźnim w trudnych okolicznościach ich życia. Wysłuchaj nasze modlitwy, które za jej wstawiennictwem w pokorze Ci przedstawiamy. Przez Chrystusa, Pana naszego.

Sanktuarium św. Antoniego w Suszu

Raquo; Komentarz - Życie i Wiara. Raquo; Informacje z diecezji. Raquo; Liturgiczna Służba Ołtarza. Raquo; III Zakon Franciszkański. Raquo; Parafialna Rada Duszpasterska.